2010-07-02

M.E.B.P. FEST!!!

M.E.B.P. FEST!!!
„Stop Nudzie, Stop Schematom!”

M.E.B.P. można nazwać cykl imprez wychodzących z inicjatywy 8 kumpli z 2 kapel (ADHD Syndrom i After Party) polegających na pełnej swobodzie szeroko rozumianej zabawy w gronie znajomych przy muzyce przeróżnych (ale punkowych) zespołów.
Celem wszelakich inicjatyw związanych z M.E.B.P. jest po prostu likwidacja otaczającej nas nudy.
W okresie zimowym biby odbywają się w drewnianej, piętrowej, góralskiej chacie, gdzie atmosfera od pierwszego koncertu do ostatniego ani na moment nie słabnie! A w lecie; na przystani wodnej w Maniowach nad Jeziorem Czorsztyńskim, przy blasku wakacyjnego słońca, gdzie temperatura wytworzona przez szalejącą publikę sięga 1000 stopni, entuzjazm nikogo nie opuszcza!

„DZIAŁAJ I ŻYJ!”
Tego roku, w lecie, dnia 20-21 sierpnia (na zakończenie wakacji) organizujemy mały „happening” w postaci koncertów punk rockowych kapel z okolicy Maniów, Nowego Targu, czy Raby. Oczywiście nie może zabraknąć zespołów spoza naszej lokalnej sceny!
Tegoroczna impreza niewątpliwie będzie czymś wyjątkowym. Koncerty nie będą jedyną atrakcją przez te dwa dni. W sobotę odbędzie się konkurs piłki nożnej oraz siatkowej dla chętnych punków-sportowców.
Tak więc zbierajcie już ekipy, by móc stanąć do rywalizacji ze swoimi największymi wrogami, którymi są zapewne zbędne kalorie, zastane stawy i nierozciągnięte mięśnie!
Umilimy Wam czas poprzez pokaz akrobatyczny, który zaprze dech w piersiach zapewne niejednemu zatwardziałemu crust-owi i hard-coreowi!
Z czasem atrakcji z pewnością przybędzie!

DLATEGO WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ RESZTKI SWOICH WAKACJI DOBRZE WYKORZYSTAĆ, OBRZYDLIWIE GORĄCO ZAPRASZAMY NA PUNK FEST W MANIOWACH!
MUSISZ Z NAMI BYĆ! NIE MARNUJ SWOJEGO ŻYCIA NA BIERNOŚCI I POTAKIWANIU!
DZIAŁAJ I ŻYJ!

„STOP NUDZIE, STOP SCHEMATOM!”

Wśród wykonawców, którzy pojawią sie podczas 2 dni koncertów znajdą się m.in: BULBULATORS, DUMBS, CF98, ADHD SYNDROM, IN VITRO....
Sprawdż! Szczegóły na plakacie i na specjalnym profilu Myspace ---> MEBP!

pixel