2023-06-03

Garage, Soul, Punk... Debiutancki album Miranda & The Beat.

Miranda & The Beat to garage-rock'n'rollowy band z Nowego Jorku czerpiący pełnymi garściami z tradycyjnej muzyki rockowej w wykonaniu takich zespołów jak The Dirt Bombs, The B-52's, MC5 i Ronnie Spector. Miranda & The Beat, opierają się tradycyjnym ograniczeniom sięgając po garage, soul, punk, klasyczny rock...
Przybywając do Nowego Jorku w 2018 roku, zespół, poprzez pisanie piosenek i występy, udowodnił, że jest zarówno istotnym impulsem dla sceny, jak i liderem fali nowych, agresywnych rockmanów, wnoszących bardzo potrzebną ożywczą energię na nowojorskiej scenie rockowej i garażowej.
Zespół pierwotnie był duetem składającym się z 21-letniej gitarzystki/wokalistki Mirandy Zipse i 21-letniego perkusisty Kima „The Beat” Sollecito. Para szybko stworzyła pełny skład z Kate Gutwald na basie i Dylanem Fernadezem na organach i wkrótce stała się znana ze setów na żywo napędzanych urzekającą sceniczną prezencją Mirandy, umiejętnościami wokalnymi i jej wybuchowymi, melodyjnymi uderzeniami gitary.
Wkrótce ukazał się ich 7-calowy singiel "Such A Fool" w Third Man Records Jacka White'a i odbyła się duża trasa koncertowa po Ameryce Północnej wspierająca The King Khan i BBQ show.

Debiutancki album nowojorskich Garage Rockers o tytule.... "Miranda & The Beat", wyprodukowany przez Nicka Zinnera z Yeah Yeah Yeahs, ukazał się w maju 2023 roku i jest juz dostepny w sklepie Jimmy Jazz Records,

Zamów CD ---> LP MIRANDA & THE BEAT


pixel