2016-10-30

Mystic zapowiada nowe albumy ØRGANKA i VADERA...

Nowe albumy ØRGANKA i VADERA to jedne z najnowszych tytułów firmy Mystic, których premiery zapowiedziano na 4 i 18 listopada 2016. Zarówno Vader jak i Organek swoją popularnością sięgają daleko poza stylistyczne granice granej przez siebie muzyki będąc doskonałym przykładem na to, że dobra muzyka broni się w każdej sytuacji.
 
Album "Czarna Madonna" ØRGANKA to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu pt "Głupi", jak i niezaprzeczalny krok w przód. ØRGANEK cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX wieku ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz współcześniejszym odniesieniom do tak odległych stylistyk jak punk czy country. W warstwie tekstowej Organek zdaje się dotykać najgłębszych pokładów swojej wrażliwości, czego dowodem jest chociażby utwór tytułowy nowego albumu formacji ØRGANEK.  
Płyta wychodzi na razie w formacie CD... winyl zapowiadany jest w późniejszym terminie.

"The Empire" to jedenasty krążek legendy polskiego Death Metalu! VADER powraca płytą ciężką, przebojową i mroczną. Dziesięć szybkich ciosów powalających bezkompromisowością Death Metalu oraz Thrash`ową melodyjnością. Ponad 30 minut wojennych hymnów ku chwale Imperium!
Płyta została zarejestrowana, zmiksowana oraz zmasterowana w studio Hertz pod okiem Braci Wiesławskich i wydana została w kilku wersjach CD oraz na winylu.

Oba tytuły są do zamówienia w naszym sklepie w dziale PRE-ORDERY.Polecane
pixel