Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Pierwszy album legendy angielskiego reggae i ska Judge Dread'a, znanego z ze swoich humorystycznych tekstów o wyraźnie seksualnym charakterze, dzięki którym zaliczył rekord w Księdze Rekordów Guinnessa jako artysta z największą ilością piosenek zakazanych przez BBC. Judge Dread był także pierwszym białym muzykiem, który miał na koncie wielkie przeboje reggae na Jamajce.
LP "Dreadmania - It's All In The Mind" wydany w 1973 roku przez Trojan Records zapoczątkował jego karierę także wśród angielskich skinheadów. Od chwili premiery płyta miała kilka wznowień winylowych, a ostatnim jest wydanie wytwórni Radiation Records.
- All In The Mind
- Big Six
- Deception Odtwórz
- Dr. Kitch
- Oh! She Is A Big Girl Now
- Mary Ann
- Big Seven Odtwórz
- Ding A Ling Odtwórz
- Donkey Dick Odtwórz
- The Bigges Bean You've Ever Seen
- The Blue Cross Code
- Dread's Almanack
Opinie naszych klientów
![Zamknij](/gfx/pol/zamknij.gif?r=1562927597)
Update Required
To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.