Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
Album "Dig It!" Billa Evansa ukazał się po raz pierwszy w 1964 roku, wydany przez wytwórnię Fontana. Zawiera najważniejsze nagrania z pierwszych studyjnych sesji nagraniowych Billa Evansa. We wrześniu 1956 roku, w wieku prawie 27 lat, Evans miał już na swoim koncie liczne nagrania studyjne i duże doświadczenie w grze. Jednak w tym miesiącu ukazały się jego pierwsze nagrania pod własnym nazwiskiem.
Na płycie znajdują się utwory fortepianowe bez akompaniamentu, ale także wspaniałe utwory Bill Evans Trio. Wydanie wytwórni Wax Time zawiera dwa utwory dodatkowe nieobecne na pierwszym wydaniu płyty.
- I Love You
- Easy Living
- Displacement
- Waltz For Debby
- Autumn Leaves
- Spring Is Here
- Someday My Prince Will Come
- Tenderly
- What Is There To Say?
- Oleo
- Witchcraft
Opinie naszych klientów

Update Required
To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.

