2015-02-25

WINYLBOX.PL

W sieci wystartował nasz nowy sklep, w którym w wielu przypadkach znajdziecie to czego z pewnością nie ma w sklepie Jimmy Jazz Records... Nie samym punk rockiem człowiek żyje zatem zapraszamy do szperania wśród winyli odmiennych stylistycznie od tego co lubimy najbardziej.. Zapewne znajdziecie tam wiele muzycznych smakołyków i nie tylko na winylach jak sugeruje nazwa strony... Winyle to coś w co brniemy szczególnie, ale ponieważ nie jesteśmy rasistami wiec i dla kompaktów jest na winylbox.pl dużo miejsca.

Dla klientów sklepu jimmyjazz.pl mamy dwie dobre wiadomości:

1) - mając konto na jimmyjazz.pl możecie logować się na sklep winylbox.pl tym samym hasłem i loginem. Wystarczy dać nam znać a my zadbamy o to aby w ciągu 5 minut stało się to możliwe.

2) - zamówienia zrobione w sklepach jimmyjazz.pl i winylbox.pl mogą docierać do was w jednej przesyłce (jeden koszt przesyłki). Szczegóły na stronie sklepu.

UWAGA:
1) - W sprawach dotyczących obu sklepów kontaktujcie się z nami na maile i telefony Jimmy Jazz Records.

2) - W sklepie Jimmy Jazz Records praktycznie cała oferta jest "dostępna od ręki", w sklepie Winylbox.pl niektóre produkty wymagają oczekiwania. Bierzcie to pod uwagę!

Odwiedź sklep ---> WINYLBOX.Pl

Profil sklepu WINYLBOX.PL do polubienia na fecebooku tutaj ---> WINYLBOX.PL (Facebook)

 

pixel