2016-07-28

Smakołyki dla fanów The Meteors i ich lidera. Nowy album "The Power Of 3" na CD i winylu... plus Murder Brothers na CD i LP....

29 lipca 2016 to data premiery najnowszego albumu królów i twórców Psychobilly, brytyjskiej grupy THE METEORS. Nowy album piekielnej załogi dowodzonej przez P.PAUL FENECH'a nosi tytuł "The Power Of 3" i wydany został przez wytwórnię Mutant Rock Records będącą wydawnictwem stworzonym przez lidera The Meteors. W dorobku stosunkowo niedawno powstałej wytwórni możemy znaleźć - wcześniej wydany - ostatni album solowy Fenech'a zatytułowany "I Monster" czy też album jednego z jego projektów ubocznych o nazwie MURDER BROTHERS. Pierwsza płyta wspomnianej formacji zatytułowana jest "Murder Gospels Volume One", podobnie jak nowy krążek THE METEORS trafiła do naszego sklepu w formacje CD i LP.
Uzupełniliśmy także stany wspomnianego albumu solowego Fenech'a pt. "I Monster" który proponujemy także w postaci CD i LP.

Wszystkie wspomniane płyty winylowe wytłoczone zostały na 180 g winylu i posiadają dodatek w postaci kodu dostępu do plików MP3.
Uzupełnieniem najnowszej oferty dla fanów The Meteors i ich lidera jest kompaktowa EP-ka "The Badlands Mud" kolejnego - znanego już zapewne wielu fanom - projektu z udziałem P. Paul'a Fenech'a o nazwie LEGENDARY RAW DEAL.
Zapraszamy do sklepu.

 

pixel