Regulamin

Regulamin zakupów

WARUNKI OGÓLNE

1. Właścicielem sklepu jest firma

Jimmy Jazz Records
al. Wojska Polskiego 23/U1
70-470 Szczecin

NIP: 851-117-28-06

+48 695165071

 
PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie swoich danych, które umozliwiaja dostarczenie przesyłki oraz potwierdzenie zakupu (adres, e-mail, telefon)

2. Zamówienia są potwierdzane poprzez automatycznie wysyłany do Ciebie e-mail oraz w niektórych przypadkach telefonicznie.

3. W przypadku problemów z realizacją zamówienia kontaktujemy się z Tobą z informacja o mogącym nastapić opóźnieniu w realizacji Twojego zamówienia.

4. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki wysłane pod niewłaściwie podany adres. Ponowne wysłanie przesyłki odbywa sie po zwróceniu opłat pocztowych poniesionych przez nas, zwiazanych z wysłaniem przesyłki na niewłaściwy adres.

5. Koszt dostarczenia przesylki pokrywa Klient przy obiorze towaru lub przy dokonywaniu przedpłaty. O kosztach wysyłki informowany jesteś w panelu zamówień.

OPCJE WYSŁKI KRAJ:
a) Poczta Polska Priorytet - max do 7 dni roboczych, (koszt wysyłki dot. płatnosci za pomocą przelewu (przedpłaty) lub płatnoscie karta płatniczą).
b) Poczta Polska - przesyłka pobraniowa zwykła (przesyłka pobraniowa priorytetowa)
c) KURIER - max do 2 dni roboczych - zazwyczaj w ciagu 24 godzin (Ta opcja dotyczy wysyłki dotyczy towaru opłaconego przelewem (przedpłata) oraz na specjane zamówienie)

REKLAMACJE

6. Warunkiem reklamacji lub wymiany towaru jest odesłanie zakupionego wczesniej towaru po uzgodnieniu z obsługą sklepu. Przesyłki reklamacyjne należy przesyłać na adres:
Jimmy Jazz Records, P.O. Box 184, 71-507 Szczecin 5

7. W chwili odbioru sprawdź stan przesyłki. Jeśli stwierdzisz uszkodzenia złóż od razu reklamację w urzędzie pocztowym co przyspieszy proces rozpatrzenia reklamacji i zwiekszy szansę na uzyskanie odszkodowania. W przypadku uszkodzeń przesyłki nie powstałych w trakcie jej transportu kontaktuj się z nami.

8. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może nosić śladów używania, a w przypadku posiadania fabrycznego opakowania (np. folia na płytach) nie może być ono naruszone.

9. W przypadku wycofania dokonanej juz przedpłaty za zamówiony towar zwarcamy wpłacona kwotę po potrąceniu kosztów manipulacyjnych w wysokości 5 zł + ewentualne dodakowe koszty. (np. koszty przesyłki juz będącej w drodze i jej zwrotu, koszty prowizji allegro, itp.)

10. Prawo zwrotu towaru nie dotyczy bielizny osobistej (majtki, bokserki, skarpetki).

11. W przypadku zaginięcia przesyłki, powstałego nie z winy jimmyjazz.pl, lecz z winy osób trzecich, sklep zastrzega sobie 28 dni roboczych na ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji (złożenie reklamacji na poczcie, odpowiedź reklamacyjna, etc.)

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów.

13. Wszystkie dane osobowe klientów jimmyjazz.pl są gromadzone w celu usprawnienia i polepszenia jakości usług oraz w celach statystycznych i marketingowych, dane te są przeznaczone wyłacznie dla celów firmy Jimmy Jazz Records. Na zasadach przewidzianych przepisami o ochronie danych osobowych, kazdy ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich zmian. Zbieranie danych odbywa sie na zasadzie pelnej dobrowolności. Klient korzystający z usług firmy Jimmy Jazz Records/sklep internetowy www.jimmyjazz.pl wyraża zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883)

14. Złożenie zamówienia, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt :
e-mail: jimmy-jazz@wp.pl
lub telefonicznie: +48 695165071

pixel