2017-03-22

Podwórkowi Chuligani.... Nie tylko nowa płyta....

Niedawno do naszego sklepu trafiła najnowsza płyta Podwórkowych Chuliganów. Czwarty album tej kapeli nosi tytuł "Prowincjonalna łobuzerka" a jego wydaniem zespół postanowił m.in. uczcić 20-lecie swojego istnienia. Firma Jimmy Jazz Records postanowiła dołożyć cegiełkę do rocznicowej aktywności Chuliganów i przygotować kilka niespodzianek dla fanów grupy.

Po pierwsze....
... debiutancki album Podwórkowych Chuliganów pojawił się - poza wersją podstawową znaną od czasu premiery i niezmiennie dostępną - w wersji ze zmienioną szatą graficzną. Zmianie uległ front okładki a do książeczki dodane zostały 4 strony. Płyta pojawiła się w nakładzie 250 sztuk i dostępna jest w naszym sklepie równolegle z wersją oryginalną płyty.

Po drugie....
... sklep Jimmy Jazz Records proponuje fanom zespołu koszulkę z motywem okładki pierwszego albumu Podwórkowych Chuliganów w poprawionej wersji graficznej. Koszulki z pierwotna wersją okładki od dłuższego czasu są już niedostępne w naszym sklepie... Obecnie zastąpiły je koszulki z większym i bardziej kolorowym nadrukiem.

Po trzecie....
... 22 kwietnia 2017 - czyli dokładnie w dniu obchodzonego na całym świecie Record Store Day - święta niezależnych sklepów i wytwórni płytowych - będzie miała miejsce premiera winylowej wersji pierwszego albumu Podwórkowych Chuliganów pt. "Powrót na ulicę" zawierającego m.in. największe przeboje zespołu takie jak "Rudeboy Janek", "Halina", "Podwórkowi Chuligani", "Margaryna", "Nieznośny brat", "Chłopcy z ferajny" i inne... O szczegółach wkrótce w oddzielnym poście naszego serwisu.

Sprawdź t-shirt ---> Podwórkowi Chuligani

pixel