2023-11-18

Nowy, specjalny album The Courettes...

Pierwsza trasa koncertowa The Courettes po USA zbiegła się z wydaniem przez Damaged Goods specjalnej kompilacji. "Bum! Dynamite" zawiera single, odrzuty z ich albumów studyjnych, ze stronami B singli i specjalnymi rarytasami!
Pierwsze wydanie płyty ukazało się na pomarańczowym winylu i limitowane jest jedynie do 1000 egzemplarzy!

Courettes to dwie dusze zakochane w sobie i rock'n'rollu. Od 2015 roku koncertują nieprzerwanie po całej Europie, prezentując swoje „idealne połączenie rocka garażowego, Girl Group z lat 60., Wall of Sound, muzyki surfingowej i doo wop” ku uciesze każdej publiczności choć trochę zainteresowanej rock'n'rollem.
Spodziewaj się emocji, niebezpieczeństw, potu, wybuchowych występów i, co najważniejsze, WSPANIAŁYCH melodii!

The Courettes wydali cztery fantastyczne albumy w legendarnej wytwórni Damaged Goods Records, każdy z nich chwalony przez magazyny takie jak MOJO i Shindig!, w szczególności album "Back In Mono" z 2021 roku, będący prawdziwym kamieniem milowym w historii ich kariery.
Nowa kompilacja "Boom! Dynamite", wydana wyłącznie na rynek amerykański, prowadzi Cię przez ich albumy od samego początku, od wczesnego, surowego, garażowego rocka po obecne brzmienie, uzyskane przy użyciu skomplikowanych technik nagrywania w StarrSound Studios w Danii z czołowym producentem Sorenem Christensenem i geniuszem miksowania Seiki Sato z Japonii.
Z Brazylijką Flavią Couri na gitarze i wokalu oraz Duńczykiem Martinem Couri na perkusji, The Courettes narodzili się na arenie międzynarodowej. Dla nich nie ma narodów ani granic. Ich misją jest łączenie, pielęgnowanie i inspirowanie rock'n'rollowych dusz na całym świecie.
Courettes to czysty dynamit! Zwiększ głośność i daj spokój! BUM!.

Zamów ---> CD / LP THE COURETTES

pixel