2023-11-24

Nowy album Madness.... po 7 latach oczekiwania....

Po siedmioletniej przerwie Madness powraca z nowym, trzynastym albumem studyjnym zatytułowanym "Theatre Of The Absurd Presents C'est La Vie". Płyta ukazała się 17 listopada 2023 roku za sprawą BMG Rights Management i poświęcona została przez muzyków pamięci Terry Hall'a, zmarłego w 2022 roku wokalisty zespołu The Specials.

Nagranie płyty rozpoczęło się na początku 2023 roku w Cricklewood. Po raz pierwszy muzycy samodzielnie zajęli się produkcją, która odbywała się pod okiem Matt'a Glasbey'a wspierającego zespół przy miksach. W rezultacie powstał zupełnie nowy album, co do którego wszyscy członkowie zespołu byli całkowicie zgodni, że jest najlepszym co ukazało się pod szyldem Madness.
14 zawartych tu utworów stanowi crème de la crème licznych piosenek, które grupa przygotowała i ktore zostały skompilowane w mocny, skoncentrowany zestaw, oferując eklektyczną mieszankę chwytliwego popu i unikalnych kompozycji. Z gościnnym udziałem Martina Freemana, Madness jest gotowy, aby po raz kolejny przejść do historii.

Zamów ---> CD / LP MADNESS - Theatre Of The Absurd Presents C'est La Vie
pixel