2017-04-28

Harusha - "Tysiąc lat " - Debiut płytowy zespołu z udziałem byłego wokalisty The Analogs...

HARUSHA to nowa grupa, której debiutancki album o tytule "Tysiąc lat" pojawi się na rynku 12 maja za sprawą wydawnictwa Lou & Rocked Boys. Wydanie płyty elektryzuje zapewne szczególnie fanów The Analogs, których oryginalnym i długoletnim wokalistą był Dominik "Harry" Pyrzyna. Byłego wokalistę The Analogs odnajdujemy w składzie zespołu HARUSHA, jest on jednocześnie autorem tekstów do 14 spośród 15 utworów zawartych na płycie. Muzykę skomponował gitarzysta grupy Zbyszek „Ozi” Szmatłoch znany ze składu wielu szczecińskich zespołów alternatywnych, punk i hc/punk podobnie jak dopełniający składu inny weteran szczecińskiej sceny Andrzej "Dżeju" Mierzwiński. Na perkusji w zespole Harusha gra Dobromił Shargut.

W nagraniu płyty uczestniczyli także m.in. Przemysław "Benon" Kaczmarek (The Analogs) i Marta "Wiśnia" Winkiel (ex-Beri Beri, ex-Sinners, ex-Rich Bitch).
Materiał zarejestrowany na płycie powstał na początku tego roku w poznańskim Albert Hoffman Studio oraz w Mania Studio w Koluszkach i stylistycznie lokuje się w okolicach punk rocka z drobnymi odskokami, na które przy okazji pozwalają sobie muzycy. Czasem bardziej w stronę hardcore, a czasem bliżej rock'n'rolla.

Premiera albumu 12 maja, ale już dziś można zamówić płytę w naszym sklepie odwiedzając dział z PRE-ORDERAMI.

Zamów ---> CD HARUSHA - Tysiąc lat

Polecane
Tysiąc latTysiąc lat
44,00 zł
pixel